WhatsApp Business

Haberleşme uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 19.67 MB
  • Version 2.18.13
  • Dil İngilizce
  • Firma WhatsApp Inc.
Müşterilerinizle daha verimli bir şekilde iletişim kurmanıza yardımcı olan bu uygulama işlerinizi büyütmenize de yardımcı olur.

WhatsApp Business; WhatsApp üzerinde bir işletme varlığına sahip olmanızı sağlayan bir uygulamadır. İş ve telefon numaralarınız ayrıysa hem WhatsApp uygulamasını hem de WhatsApp Business'ı cihazınıza yükleyebilir, farklı numaralarla kaydedilmesini sağlayabilirsiniz. Böylece iş numaralarınız ayrı bir yerde olacak, müşterilerinizle daha rahat iletişim kurabileceksiniz.

Müşterilerinizin bilgilerini kolayca bulabilmeniz adına iş profilleri oluşturabilir, bu profillere web sitesi, konum veya iletişim bilgilerini ekleyebilirsiniz. İş mesajlaşma araçlarını da kullanabileceğiniz WhatsApp Business uygulamasında müsait olmadığınız durumlarda tek tuşla mesaj gönderebilirsiniz.  Ayrıca kendinizi tanıtan ve müşterilerinizi bilgilendirici nitelikteki mesajları da dilediğiniz zaman rahatlıkla gönderebilirsiniz.

WhatsApp Web aracılığıyla bilgisayar tarayıcısından etkin bir şekilde cevap da verebileceğiniz bu uygulamada pek çok özellik de yer almaktadır. Sizde rahat bir iletişim kurmak istiyorsanız WhatsApp Business uygulamasını cihazınıza yükleyebilir, işlerinizi daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

 

 

WhatsApp Business indir